Jak otrzymać gemy za darmo w Brawl Stars?

Jak zgarnąć gemy Brawl Stars?

Brawl stars gemy

Każdy gracz musi wziąć pod uwagę, że gemy są ważną walutą, za którą można otrzymać monety i oferty specjalne. Klejnot można zdobyć otwierając skrzynkę, którą zdobywa się podczas gry. Oczywiście, można znaleźć tylko jeden lub dwa gemy.

Inną opcją jest to, że przed wyjazdem należy kupić żetony duplikatorów. Dlaczego warto kupić żetony duplikaty? Dlaczego po wygraniu gry dostajesz dwa razy więcej żetonów, dzięki czemu możesz otworzyć więcej skrzynek i zebrać więcej klejnotów.

Aby zdobyć gemy Brawl Stars w darmowy sposób, musisz grać i odblokować darmowe nagrody Brawl Pass. Nowa forma gry jest to, że gemy nie są już losowo pola dostać się do otwarcia. Oznacza to, że po prostu grając w grę i osiągając różne poziomy Brawl Pass są automatycznie odblokowane małe ilości gemów.

Gemy BrawlStar jak je zdobyć za darmo?

Gemy są główną walutą w grze, za którą możemy kupić najlepsze postacie, skórki postaci i inne odmiany; w Braw Stars istnieją trzy rodzaje skrzynek: skrzynki bijatyk, duże skrzynki i skrzynki mega . Brawl boxy są najłatwiejsze do znalezienia, inne pojawiają się mniej regularnie; mega boxy zawierają więcej gemów, niestety bardzo trudno zdobyć taki box.

W Brawl Pass możliwe jest zdobycie gemów tylko na wyższym poziomie, możesz zdobyć do 90 gemów, jeśli uda Ci się przekroczyć poziom 51 Brawl Pass. Dokładne poziomy, na których zdobywa się klejnoty, to:

Poziom 3: Otrzymujesz 10 gemów
Poziom 15: Dostaniesz 20 gemów
Poziom 23: Wygrasz 10 gemów
Poziom 35: Otrzymasz 20 gemów
Poziom 43: Wygrasz 10 gemów
Poziom 51: Dostaniesz 20 gemów


Istnieje 10% prawdopodobieństwa wygrania gemów we wszystkich przypadkach. Dobrą rzeczą jest to, że w fightboxach dostaniesz 5 gemów za darmo, duże pudełka mogą dać maksymalnie 15 gemów.

Ale zamiast tego mega skrzynka może dać do 25 gemów w jednym otwarciu, ale mega skrzynka jest jedynym, który musi kupić. Jedynym skutecznym sposobem na tworzenie skrzynek jest grać w grę, im więcej grasz, tym więcej masz szans na zbieranie gemów.

Za co można kupić gemy Brawl Stars?

Dzięki gemom można uzyskać wiele rzeczy, od szybszego awansu po zakup większej ilości przedmiotów w sklepie. Możesz kupić fightboxa, duże pudełka i pudełka mega; z tych pudełek można uzyskać więcej monet, znaków i punktów siły i więcej.

Oprócz gemów możesz kupować postacie o większej rzadkości, a nawet ubierać swoje postacie w alternatywne wyglądy. Oprócz mnożników żetonów i dużo monet z tych opcji można kupić ulepszenia dla swoich awanturników.

W skrócie, nie ma sposobów, aby uzyskać darmowe klejnoty. Jedynym sposobem jest gra przez poziomy lub strzelanie turnieje i zbieranie pudełek Gwiazdy Brawl . Aktywne misje bojowe i ukończyć je dostać więcej żetonów, będzie przejść do wyższych poziomów i zarobić więcej klejnotów. Można również skupić się na oferty sklepu, dzięki czemu można uzyskać niższą cenę za klejnoty, które można zapisać klejnoty na inny czas.