Brawl Stars gemy – Jak je zdobyć?

Zgarnij gemy Brawl Stars!

Brawl stars gemy

W porządku gracze, dzisiaj pokażę wam, jak stać się bogatym w brawl stars, w zasadzie zamierzam nauczyć cię, jak robić postępy szybciej zdobywać więcej postaci i potencjalnie stać się legendarnym w pewnym momencie, jeśli będziesz miał szczęście.

Chcę tylko wspomnieć, że wszystko sprowadza się do szczęścia, od tego, czy otworzysz milion skrzynek i nie dostaniesz ani jednej legendarnego, to jest możliwe matematycznie, jest to możliwe, lub możesz otworzyć dwie skrzynki i zdobyć dwie legendy, to też jest możliwe. Jest to po prostu bardzo rzadkie, więc chcę o tym wspomnieć o tym przed każdym z tych artykułów, ponieważ nie robiłem takiego artykułu od dłuższego czasu. Kilka rzeczy się zmieniło od ostatniego więc zawsze staram się je robić co raz na jakiś czas, ale tak, więc dzisiaj dam wam moje pięć najlepszych wskazówek, jak można wzbogacić się w tej grze szybciej za free to zanim się w to zagłębimy, jeżeli ten artykuł w ogóle ci pomoże lub czy ci się spodoba to upewnij się, że przeczytasz inne artykuły, bo to byłoby epickie 😀 

Tak czy inaczej, przejdźmy do tego wszystkiego, więc numer jeden to może być oczywiste, jak najbardziej oczywista rzecz, ale sprawdź swój sklep, ponieważ jak widać tutaj podczas takich wydarzeń jak promocje dostajesz wiele darmowych rzeczy są dwa darmowe mega boxy są, są darmowe klejnoty są inne darmowe rzeczy tutaj i są też monety więc zawsze sprawdzaj swój sklep, zwłaszcza pod kątem darmowych rzeczy, bo wiecie, że nie ma wydarzeń każdego dnia, ale możesz odebrać za darmo gemy czy mega boxy.

brawl-stars-feat-122

Więc wiesz, to co zwykle, więc tak, po prostu nawet jeśli nie planujesz grać tego dnia to po prostu otwórz sklep, może coś tam może być dobrą ofertą, jeśli wydasz może pięć lub dziesięć dolarów, masz kilka gemów, takich np. 1000 gemów za 50 zł – taka oferta się opłaca. Jeśli masz zamiar wydać jakieś pieniądze na grę, nawet trochę, lub po prostu masz trochę pieniędzy i chcesz wydać na grę te oferty są tym, po co powinieneś sięgnąć, ponieważ są one dosłownie definicją dobrego dealu – pięciokrotna wartość gemów w zwykłej oferie za 50 zł, więc to jest naprawdę dobre. Jeśli kiedykolwiek zamierzasz wydać gemy na tę grę lub kiedykolwiek wydasz pieniądze, poczekaj na jedną z tych ofert, coś w tym stylu co jest po prostu dobrą ofertą.

Drugi sposób na darmowe gemy Brawl Stars

 Drugim sposobem, o którym wspomnę to powrót do sklepu, jak widzisz, za każdym razem, gdy gdy sezon się kończy, nie tylko dostajesz kilka punktów mocy dla brawli, którzy mają trofea powyżej 500, ale potem możesz wydać je na punkty gwiazdowe na te skrzynki dosłownie całkowicie za darmo tak długo, jak długo masz punkty gwiazdowe, zamiast marnować je na skórki, powinieneś zdobyć skrzynki, ponieważ są one tutaj w każdym sezonie, to znaczy jeśli naprawdę chcesz skórkę, to wiesz, że równie dobrze możesz po nią sięgnąć, ale jeśli chcesz pełnej progresji, chcesz rozwijać się tak szybko jak tylko możesz, to też jedna rzecz – nigdy nie kupuj ich, nie kupuj tych dwóch to jest takie marnotrawstwo. Możesz dostać lepsze oferty w sklepie, cokolwiek, cokolwiek może być lepsze niż te, więc po prostu nie kupuj tych ofert, nawet te, nawet nie wiem co to jest 60 gemów za megaboxa. Wydaje się, że to dużo, więc następna rzecz – Mamy questy i to jest okropny przykład, ale wszystkie one powinny być robione je wszystkie. Jedynym powodem, dla którego ja tego nie robię, jest to, że jestem ogromnym leniem i przeskoczyłem przepustkę na bójkę. Ale tak, jeśli nie kończysz brawl pass w każdym sezonie, to dosłownie tracisz tak wiele i jedną z najważniejszych rzeczy w brawl passie. 

Kolejny sposób na gemy Brawl Stars

Przechodząc do następnej rzeczy i bo wiesz, że ta cała to po prostu wykonuj wszystkie swoje zadania. Powinieneś także wykonać te zadania, jeśli musisz wykonać wszystkie  bitwy, to jest dużo tokenów, a potem jeszcze te walki z bossem to też się liczy jako quest, bo kto tak naprawdę w to gra? Ale możesz wykonać kilka z nich dostaniesz trochę tokenów, co zawsze jest dobre. Ogólnie po prostu wykonuj wszystkie swoje zadania, rób wszystkie codzienne rzeczy tygodniowe rzeczy po prostu zrób to wszystko i z drogi, jeśli masz czas, jak kiedy grasz w grę, po prostu rób je, bo wiesz, że jeśli chcesz robić postępy, to właśnie w ten sposób to robisz, ale Jeśli nie kupujesz przepustki brawl stars i masz gemy, wszystkie te gemy w dolnym rzędzie nie wydaj ich na skórki, chyba że z jakiegoś powodu naprawdę chcesz skórkę, która kosztuje może od 50 do 150 gemów, ale te gemy są w rzeczywistości zniszczone, ponieważ w ciągu dwóch sezonów znikną, więc powiedzmy, że zaczynam od zera gemów, przechodzę przez cały sezon free to play i zbieram wszystkie i przechodzę następny sezon i kończę ten sezon, wtedy mogę kupić przepustkę sezonową z klejnotami, które zdobyłem w poprzednim sezon przypadkach razem i w ten sposób otrzymam cały górny rząd, więc możesz kupić przepustkę sezonową, jeśli naprawdę lubisz chromatycznego brawla i nie masz jeszcze ich jeszcze, albo możesz poczekać do następnej i wtedy kupić tę przepustkę wtedy dostaniesz 80-90 gemów z powrotem, a także otrzymasz kozak skina więc po prostu oszczędzaj swoje gemy z brawl passa, zwłaszcza jeśli jesteś free to play nie wydając ani jednej złotówki w tej grze, zachowaj wszystkie te gemy. Roster ostatnio dał 20 gemów za darmo więc to naprawdę dobra oferta dla graczy free to play. Gracze free to play pewnie wszyscy to mają, jeśli nie, to sprawdźcie w ciągu w ciągu najbliższych pięciu dni, bo właśnie wtedy to znika, to część tego tak, więc bądźcie bardzo ostrożni ze swoimi gemami, wydajcie je na przepustkę brawl pass bardziej niż cokolwiek innego, nagroda za to jest szalona. Dosłownie podwajają zarobek. Jest tyle rzeczy, więc zróbcie to. I jeszcze jedna rzecz, którą widzę, że niektórzy ludzie pchają pewne brawlely naprawdę wysoko, a potem nie pchają rozwijają innych postaci. Ok, oto przykład, nie lubię Piszczałki, to znaczy lubię Piszczałkę,  więc nie rozwijałem squeaka, ale już jestem maksimum, gdybym nie miał maksimum, to i tak nie zostawiłbym pisku tak nisko. Tak samo z Buzz i Ash.

Powinienem ich rozwijać, ale jeszcze nie naprawdę nie muszę, jeśli nie masz maksimum i masz takiego awanturnika, a potem masz innych awanturników, którzy mają 600 lub coś w tym stylu, po prostu rozwijaj ich, bo nie tylko dostajesz punkty gwiazdowe PowerPoint za strzaył, ale też dostajesz monety i inne rzeczy, gdy awansujesz więc po prostu upewnij się, że rozwijasz wszystkich równo, powiedziałbym, że tak jak jeśli zaczynasz od zera, pchaj wszystkich do 100, a potem do 200 i tak dalej, i tak dalej, zdobywaj wszystkie nagrody, rozwijaj  wszystkich tak wysoko, jak tylko możesz i Jjeśli masz z kimś problemy to możesz z nim na chwilę przestać, ale w końcu powinieneś rozwinąć go do góry, ponieważ to dobre, że dostajesz darmowe nagrody, to jest to, czego chcesz zdobywaniem trofeów, wiesz, że im niżej bijatyk jest niższy, tym więcej trofeów będzie łatwiejszy do zdobycia, więc jeśli pchasz je i możesz awansować w trofeach, zawsze jest droga do trofeów. to daje naprawdę dobre nagrody wraz z darmowymi bijatykami, więc tak. ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że po prostu pchaj wszystkich do góry, jednak jeśli naprawdę nie lubisz któregoś brawlela, to po prostu rozbij obóz i zrób solo showdown. To proste. Więc bez dalszych ceregieli, jak sądzę otworzę to, mimo że dosłownie nic nie mogę zdobyć. o jednej rzeczy, o której nie wspomniałem wszyscy pewnie już o tym wiedzy, ale w Power League dostaje się masę punktów gwiazd, więc to chyba oczywiste, jak to jest, że tak dostajesz punkty gwiazd. Oprócz tego, że sezon kończącego się sezonu, więc kiedy kończy się sezon w Power League kończącym się sezonie dostaje się te punkty, a potem, gdy po zakończeniu sezonu regularnego dostaje się po prostu zwykłe punkty mocy z bijatyk, które masz powyżej 500, ale, tak czy inaczej, power league nie rozegrałem jeszcze ani jednego meczu, ale muszę, bo chcę zdobyć skórę, więc muszę to w końcu zrobić.

Chodzi mi o to, że osobiście nie lubię grać, jestem głównym graczem Showdown, a w Power League nie ma showdownu. Jeśli masz jakichś przyjaciół, którzy twoim zdaniem mogą potrzebować pomocy jak postępów w grze, a ty nie nie wiesz, jak im to wytłumaczyć to podziel się z nimi tym artykułem, jeśli jesteś przyjacielem, który jest bardzo nowy w grze, wtedy to, co chcesz zrobić w pierwszej kolejności po prostu pchnąć swoich brawlów trochę w trofeach odblokować wszystkie tryby gry, ale jeśli chcesz najłatwiejsze trofea to po prostu camp i Soul Showdown, tak to działa. Przynajmniej na początku.

Nie możesz stać w miejsuc wiecznie, ale to jest funkcjonalne, jeśli chcesz być leniwy to jest to moja najlepsza rada. Więc to koniec tego tekstu, życzę Ci miłego dnia i wielu gemów 😀